Grupa terapeutyczna metodą psychodramy na Św. Agnieszki w Krakowie

Grupa terapeutyczna metodą psychodramy  na Św. Agnieszki w Krakowie

 

 

Psychodramę można nazwać metodą, która zgłębia prawdę duszy poprzez działanie”

twórca metody Jakub Levy Moreno.

 

Zapraszamy do udziału w grupie terapeutycznej prowadzonej metodą psychodramy. Nasza propozycja jest skierowana do osób, które pragną zrozumieć dlaczego zachowują się w taki czy inny sposób, szczególnie w kontaktach z innymi. Pomagamy dotrzeć do zasobów, które pozwalają budować bezpieczne relacje,  oraz rozumieć zachowania innych osób. Dużo uwagi poświęcamy indywidualnym potrzebom uczestników grupy, szczególnie dbamy o poczucie bezpieczeństwa. Do dyspozycji mamy piękną słoneczną salę, w której jest miejsce na nieograniczoną kreatywność.

Grupa ma charakter półotwarty, a więc można do niej dołączyć po wcześniejszej konsultacji z prowadzącymi.

Zapisy oraz szczegółowe informacje dotyczące spraw organizacyjnych:

509 419 623 (Katarzyna)

791 002 505 (Magdalena)

Miejsce:

Kraków, ul. Świętej Agnieszki 1/20

Spotkania odbywają się jeden raz w miesiącu – w sobotę w godzinach 11:00 – 19:00 (z przerwą obiadową) oraz w niedzielę od 9:00 do 16:00

 

Prowadzące:
Katarzyna Woźniak – psycholożka, certyfikowana Terapeutka Motywująca, Psychoterapeutka Uzależnień, Terapeutka Psychodramy. W swojej praktyce gabinetowej prowadzi terapię indywidualną i grupową. Prowadzi warsztaty terapeutyczne w tematach przeżywania i wyrażania uczuć, budowania własnego poczucia wartości oraz dążenia do satysfakcjonujących relacji.

Magdalena Peron – Szott – pedagożka, reżyserka, psychoterapeutka rekomendowana przez Polskie Towarzystwo Psychoterapii Integratywnej, Terapeutka Psychodramy. Pracuje z pacjentami dorosłymi oraz z młodzieżą prowadząc terapię indywidualną i grupową. Współzałożycielka Polskiego Teatru Playback, który jest osadzony w psychodramie J. Moreno.