I stopień – nowa grupa Kraków 2024

Informacje dla osób uczestniczących w grupie I stopia

Zjazdy

ul. Agnieszki 1/20, Kraków

Ewa Orzeł-Manthey, Mateusz Borowiec

I. 2-4.02.2024 / II.10-12.05.2024 / III. 14-16.06.2024 / IV. 18-20.10.2024 / V. 13-15.12.2024

Wciąż trwa nabór do grupy I stopnia w Krakowie. Trenerzy: Ewa Orzeł-Manthey i Mateusz Borowiec Godziny Piątek: 16:00 – 20:00 Sobota: 9:00 – 13:00 i 15:00 – 19:00 Niedziela: 9:00 – 13:00 Kolejne spotkania grupy: Adres: Świętej Agnieszki 1/20, 31-071 Kraków 2-4.02.2024 10-12.05.2024 14-16.06.2024 18-20.10.2024 13-15.12.2024

CZYTAJ WIĘCEJ

Grupa szkoleniowa I stopnia Warszawa NABÓR OTWARTY

Grupa szkoleniowa I stopnia Warszawa

Warszawa

Rachela Molicka i Aleksandra Capiga-Łochowicz

27-29 wrzesień 2024 r. - seminarium wstępne

Trwa nabór do grupy I stopnia w Warszawie. Trenerzy: Rachela Molicka i Aleksandra Capiga-Łochowicz Termin seminarium wstępnego  27-29 wrzesień 2024 r. Godziny: Piątek: 16:00 – 20:00 Sobota: 9:00 – 13:00 i 15:00 – 19:00 Niedziela: 9:00 – 14:00

CZYTAJ WIĘCEJ

Grupa szkoleniowa II stopnia – WARSZAWA

Grupa II stopnia

Warszawa

ul. Wilcza

Roman Ludkiewicz, Jacek Syguda

I/ 30.09-210, II/18-20.11, III/6-8.I.2023, IV/10-12.03.2023, V/12-14.03.2023, VI/30.06-2.07.2023

II stopień – Warszawa Trenerzy: Roman Ludkiewicz, Jacek Syguda Seminarium wstępne: 22-24 kwietnia 2022 r Pierwsze spotkanie: 30.września-2.października 2022 r. Terminy kolejnych spotkań: 18-20 listopada 2022 r. 6-8 stycznia 2023 r. 10-12 marca 2023 r. 12-14 maja 2023 r. 30 czerwca – 2 lipca 2023 r. Godziny pracy: Piątek 16.00 -20.00 Sobota 9.00 -19.00 z […]

CZYTAJ WIĘCEJ

Grupa szkoleniowa I stopnia WARSZAWA

Grupa szkoleniowa I stopnia WARSZAWA

Warszawa

ul. Wilcza 9, Warszawa

Maria Kołodziejczyk, Agnieszka Duda

2023: V-29.09-1.10 / VI-8-10.12/2024: VII-9-11.02/VIII-12-14.04/IX-7-9.06/X-6-8.09/XI-8-10.11/2025: XII-10-12.01

Spotkania zrealizowane 4-6.11.2022 – seminarium wstępne: kwalifikacja I zjazd 13-15.01.2023 II zjazd 5-6.03. 2023 III zjazd 28-30.04.2023 IV zjazd 7-9.07.2023 Kolejne zjazdy V zjazd 29.09.-01.10.2023 VI zjazd 8-10.12.2023 VII zjazd 9-11.02.2024 VIII zjazd 12-14.04.2024 IX zjazd 7-9.06.2024 X zjazd 6-8.09.2024 XI 8-10.11.2024 XII 10-12.01.2025 Godziny spotkań: Piątek: 15:00-20:00 Sobota: 9:00-19:00 (z 2godzinną przerwą) Niedziela: 9:00-13:00

CZYTAJ WIĘCEJ

Grupa szkoleniowa I stopnia

Grupa szkoleniowa I stopnia w toku

Kraków, ul. Olszańska 5

Igor Hanuszkiewicz i Małgorzata Kowalczyk

27-29.01.2023 24-26.03.2023 23-25.06.2023 8-10.09.2023 17-19.11.2023 26-28.01.2024 15-17.03. 2024

Godziny pracy: Piątek 16.00 -20.00 Sobota 9.00 -19.30 z 2h przerwą Niedziela 9.00 -13.30

CZYTAJ WIĘCEJ