Psychoterapia grupowa metodą psychodramy w Krakowie

Grupa funkcjonuje od 2012 roku. Głównym trenerem grupy jest specjalista psychologii klinicznej i psychoterapeuta PTPsychologicznego - dr n. med. Mateusz Borowiec. Dedykowana jest dla osób z szerokim spektrum problemów egzystencjalnych: lękami, obniżonym nastrojem, kryzysem emocjonalnym, wypaleniem zawodowym, itp. Szczególnie polecana osobom borykającym się z problemami interpersonalnymi.

Spotkania odbywają się co drugą środę w godzinach 17.15-21.00 przy ul. Powroźniczej 6/2 (okolice Rynku Dębnickiego)

Kwalifikacje obejmują konsultację indywidualną i grupowe spotkanie wstępne – umówić można się telefonicznie 608338593.

Koszt udziału w 10 kolejnych spotkaniach grupy wynosi 1800zł.

Szczegółowe informacje znaleźć można na poniższej stronie

www.arche.krakow.pl/grupowa.html

 

Grupa terapeutyczna metodą psychodramy na Św. Agnieszki w Krakowie

 

 

Psychodramę można nazwać metodą, która zgłębia prawdę duszy poprzez działanie”

twórca metody Jakub Levy Moreno.

 

Zapraszamy do udziału w grupie terapeutycznej prowadzonej metodą psychodramy. Nasza propozycja jest skierowana do osób, które pragną zrozumieć dlaczego zachowują się w taki czy inny sposób, szczególnie w kontaktach z innymi. Pomagamy dotrzeć do zasobów, które pozwalają budować bezpieczne relacje,  oraz rozumieć zachowania innych osób. Dużo uwagi poświęcamy indywidualnym potrzebom uczestników grupy, szczególnie dbamy o poczucie bezpieczeństwa. Do dyspozycji mamy piękną słoneczną salę, w której jest miejsce na nieograniczoną kreatywność.

Grupa ma charakter półotwarty, a więc można do niej dołączyć po wcześniejszej konsultacji z prowadzącymi.

Zapisy oraz szczegółowe informacje dotyczące spraw organizacyjnych:

509 419 623 (Katarzyna)

791 002 505 (Magdalena)

Miejsce:

Kraków, ul. Świętej Agnieszki 1/20

Spotkania odbywają się jeden raz w miesiącu - w sobotę w godzinach 11:00 - 19:00 (z przerwą obiadową) oraz w niedzielę od 9:00 do 16:00

 

Prowadzące:
Katarzyna Woźniak - psycholożka, certyfikowana Terapeutka Motywująca, Psychoterapeutka Uzależnień, Terapeutka Psychodramy. W swojej praktyce gabinetowej prowadzi terapię indywidualną i grupową. Prowadzi warsztaty terapeutyczne w tematach przeżywania i wyrażania uczuć, budowania własnego poczucia wartości oraz dążenia do satysfakcjonujących relacji.

Magdalena Peron - Szott - pedagożka, reżyserka, psychoterapeutka rekomendowana przez Polskie Towarzystwo Psychoterapii Integratywnej, Terapeutka Psychodramy. Pracuje z pacjentami dorosłymi oraz z młodzieżą prowadząc terapię indywidualną i grupową. Współzałożycielka Polskiego Teatru Playback, który jest osadzony w psychodramie J. Moreno.

 

Psychodrama w Warszawie

Ośrodek Pomocy Psychologicznej INTEGRA, ul. Wilcza 66/68 Warszawa

GRUPA ROZWOJOWO-TERAPEUTYCZNA

prowadzona metodą psychodramy wg J.L. Moreno

Grupa ma charakter półotwarty, to znaczy, że istnieje możliwość dołączenia do grupy w każdym momencie, o ile jest wolne miejsce. Przy większej liczbie chętnych rozważymy otworzenie drugiej, równoległej grupy.

Spotkania odbywają się raz w miesiącu w soboty (prawdopodobnie w godz. 9-18 z przerwą na obiad). Czas trwania I etapu: 12 spotkań.

Terminy spotkań w I półroczu 2022 r.: 22.01, 5.03, 10.04, 8.05, 25.06.

Prowadzące:

Marta Maryl – dr n.med., certyfikowany psychoterapeuta Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, terapeuta i trener Polskiego Instytutu Psychodramy, wykładowca, prowadzi grupy na kursach psychoterapii, trener w szkoleniach w biznesie.

Ita Szpulak – psycholog, certyfikowany psychoterapeuta Stowarzyszenia Psychologów Chrześcijańskich, w drodze do certyfikatu terapeuty Polskiego Instytutu Psychodramy. Prowadzi psychoterapię indywidualną i różne formy pracy z grupami.

Koszt: 450 zł/spotkanie (8 h)

Zapraszamy osoby, które chcą się kreatywnie rozwijać, są otwarte na pracę w grupie, a także na pracę z ciałem i ruchem. Psychodrama daje ogromną przestrzeń do rozwoju, zarówno w zakresie osobistym, jak i zawodowym. Jest metodą efektywną przede wszystkim dlatego, że bazuje na działaniu, angażuje całą osobę, z jej ciałem, umysłem, emocjami, tym, co świadome i nieświadome. Istotna jest także wartość grupy, która we wspólnym procesie wspiera rozwój poszczególnych osób.

Więcej o metodzie psychodramy https://psychodrama.pl/psychodrama/

Osoby zainteresowane dołączeniem do grupy prosimy o bezpośredni kontakt z prowadzącymi.

Marta 502 056 587 marta.gadas@wp.pl
Ita 502 851 972 ita.szpulak@gmail.com

Grupa terapii własnej dla terapeutów ("self experience") w Warszawie

Adresowana jest do psychologów, lekarzy, pedagogów i innych specjalistów zajmujących się zawodowo leczeniem i pomocą psychologiczną. Jest formą własnego rozwoju i terapii.

TRWAJĄ ZAPISY do nowej grupy prowadzonej metodą psychodramy morenowskiej (termin rozpoczęcia zostanie ustalony po zamknięciu listy uczestników grupy i ze znacznym wyprzedzeniem podany wszystkim zainteresowanym.

Tę grupę prowadzą wyłącznie certyfikowani psychoterapeuci i trenerzy psychodramy

Wszystkie zajęcia odbywają się:

w siedzibie Ośrodka „OPiS” – Warszawa-Ursynów, ul. Pileckiego 106.

Zgłoszenia i dodatkowe informacje: recepcja OPiS” (22) 644 65 89 (prosimy podać nr tel., oddzwonimy); e-mail: osrodekopis@tlen.pl)

Terapeutyczna grupa psychodramatyczna w Gliwicach

W Gliwicach przy ul. Górnych Wałów 26 funkcjonuje grupa terapeutyczna prowadzona metodą psychodramy. Przeznaczona jest ona zarówno dla osób, które mają już za sobą jakieś inne formy terapii (np. terapię indywidualną) lub są w jej trakcie (w tym przypadku uczestnictwo w grupie jest możliwe jedynie w porozumieniu z dotychczasowym terapeutą), jak i dla osób, które dotychczas nie przechodziły psychoterapii.

Uczestnictwo w tej grupie możliwe jest również dla osób szkolących się w psychoterapii i potrzebujących odbycia własnej psychoterapii.

Grupa spotyka się raz w tygodniu w poniedziałki od godziny 17.00 do 20.00 w Gliwicach. Okres trwania terapii w tej grupie jest dostosowany do potrzeb każdej z osób, nie powinien jednak być krótszy, niż pół roku.

Osoby prowadzące grupę to Agnieszka Polańska psycholog, psychoterapeuta z certyfikatem SNP PTP, terapeuta psychodramy Europejskiego i Polskiego Instytutu Psychodramy oraz Jarosław Gliszczyński specjalista psycholog kliniczny, psychoterapeuta i superwizor psychoterapii z certyfikatami SNP PTP, trener, terapeuta i superwizor psychodramy Europejskiego i Polskiego Instytutu Psychodramy.

Osoby zainteresowane uczestnictwem proszone są o kontakt z Agnieszką Polańską - tel.503 029 185 lub Jarosławem Gliszczyńskim - tel. +48 603 949 944

Konsultacja wstępna przed kwalifikacją do grupy bezpłatna