Grupa terapeutyczna metodą psychodramy w Warszawie

Opis:

Od stycznia do czerwca 2024 zapraszamy osoby dorosłe do udziału w terapii grupowej, prowadzonej metodą psychodramy przez dwie trenerki – Annę Łobodę i Annę Ejme.

 

Grupa przeznaczona jest dla osób, które m.in. mają trudność w stworzeniu i/lub utrzymywaniu satysfakcjonujących relacji z innymi osobami, doświadczają w związkach napięcia czy sztywności i nie potrafią sobie z nimi poradzić, mają poczucie pustki, braku sensu, mają trudności w wyrażaniu emocji, ich rozpoznawaniu u siebie i innych, a także w ich przyjmowaniu, chcą czerpać więcej satysfakcji z życia, poczuć większą swobodę i lekkość w życiu codziennym, w tym także w wyrażaniu swoich myśli, uczuć, potrzeb.

 

Spotkania odbywać się będą w co drugą środę w godzinach 16:00 – 19:00 w Przestrzeni Wsparcia i Rozwoju przy ul. Wolskiej 66/39 w Warszawie.

Kwalifikacja:

Kwalifikacja do grupy poprzedzona będzie indywidualną konsultacją z jedną z prowadzących. Liczba konsultacji wynosi od 1 do 3 spotkań, trwających 50 minut każde. Koszt każdej konsultacji wynosi 160 zł, a udziału w grupie 240 zł / spotkanie.

Teminy:

Konkretne terminy spotkań, a także więcej o metodzie psychodramy i o prowadzących na stronie:

www.atalaya.pl/grupa_terapeutyczna/

Kontakt:

Osoby zainteresowane uczestnictwem w grupie prosimy o kontakt z Przestrzenią Wsparcia i Rozwoju pod nr telefonu +48 665 312 958 lub wysłanie zgłoszenia wraz z podaniem telefonu kontaktowego na adres: wir@atalaya.pl.